ANATIS s.r.o.  ©  2014 - 2020            |           Zásady ochrany osobních údajů

BOSKOVICE 

PODLAHOVÉ STUDIO   ANATIS

prodejna podlahových krytin a bytových doplňků

Podlahové studio ANATIS nabízí celou řadu podlahových krytin. U nás si pohodlně vyberete z velkoplošných vzorků a nepřeberného množství povrchů, barev a designů. Vinylové podlahy, kvalitní PVC , přírodní linoleum nebo laminátové  podlahy ocení zákazníci s představou o moderním bydlení. Ti, kteří dávají přednost spíše přírodním materiálům se mohou inspirova krásou a funkčností dřevěných podlah. Dřevo svými nenahraditeknými vlastnostmi, řemeslným zpracováním spolu s odbornou pokládkou a moderní povrchovou úpravou, představuje nejvyšší standard dnešního bydlení. Velmi oblíbené podlahy z dubových prken nabízíme hned v několika barevných úpravách od bílé přes škálu hnědých  a šedých odstínů až po černou.

 

U nás zakoupíte i doplňky k podlahám, jako jsou soklové a hliníkové prěchodové lišty, laky, oleje, polyše tmely atd.. Především pak kvalitní prostředky na údržbu všech druhů podlahových krytin od firmy  CC-Dr. Schutz .

Prodejna nabízí také bytové doplňky od dřevěných záclonových tyčí přes tapety a fototapety po dřevěné lišty různých profilů pro kutily. Ti jistě přivítají i možnost zapůjčení válcové brusky na parkety.

 

Srdečně Vás zveme k nákupu.

otevírací doba

Patříme mezi přední firmy specializující se na PODLAHY.  Důvěřujte nám a svěřte se do péče odborníků !

Příjemné prostředí plně vybavené vzorkovny

Zaměření a zhodnocení stavu podlahy na místě ZDARMA

Cenové nabídky ZDARMA

 

Jsme

AUTORIZOVANÝ

PRODEJCE